89

Мережко Володмир Петрович

Директор ТОВ «Дубенський край»

Народився 1962 р.

Освіта:

  • 1983-1987 рр. — Київський національний торговельно-економічний університет, обліково-економічний факультет.

Кар'єра:

Читати на тему: Топ-10 тез аграрної філософії Володимира Мережка

Соціальна відповідальність:

  • Спонсор Вербської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  • За ініціативи Володимира Мережка, у школі розпочато проект «Розкрий свої таланти». Метою проекту є розпізнати талант і дати можливість кожній дитині показати його на сцені.

Цитати:

  • «Як є протиріччя між працею і капіталом, так воно існує і між цукровиками і виробниками. Воно було і нікуди від нього не позбутися. Комусь не подобатиметься буряк, він повинен бути однотипним, як у німців, а комусь — ціна». (Latifundist.com, листопад, 2014 р.)
  • «Скрізь потрібно викручуватись, а сільському господарстві такий номер не пройде. Тут зробив — отримав, спина спітніла — заробиш. Буває форс-мажор, аграрії затягли паски, пішли в банк. Це не торговець, кинув, втік. Земля вимагає чесності». (Latifundist.com, листопад, 2014 р.)
  • «Жінка може мати оманливе враження. Буває, на вигляд гарна, але починаєш з нею говорити — вже і не подобається. А буває навпаки. Так і цукровий завод: він може бути маленьким, непоказним, але дуже продуктивним». (Latifundist.com, січень, 2015 р.)
  • «Мотивувати агронома врожайністю — це те ж саме, що агітувати за комунізм. Якщо працівник розумітиме, за що він отримує свою добову зарплату, він відчує різницю». (Latifundist.com, січень, 2015 р.)
Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10200 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.