27

Обуховський Євген

приватний підприємець

Євген Обуховський займається вирощуванням мікрогріну.

Стиль життя

Проживає в м. Глухів Сумської області.

Напрям діяльності

Мікрогрін вирощує для себе та друзів. За словами Євгена у великому місті це могло би стати доволі прибутковою справою, а от у невеличкому — перетворити це на бізнес доволі складно.

Цитати

«Спершу пророщував соняшник і горох, потім додав інші культури. Зараз вирощую близько десяти різних культур – тих, що мені смакують найбільше: соняшник, горох, гірчиця, амарант, базилік, м’ята, меліса, декілька видів капусти та редису... А загалом на мікрогрін можна вирощувати близько сорока п’яти різних культур», — ОТГ-Інформ Сумщина.

«На таку продукцію у нашому місті немає великого попиту та достатніх об’ємів замовлень, щоб займатися тільки цим. Та і є люди у інших містах, які цим займаються, і мають значно більші потужності для вирощування. Потрібні ще певні грошові вкладення. Але разом з тим, я знаю, що досить великий відсоток людей (десь 6-7 із 10), які починають невеликий бізнес на мікрогріні, закривають ферми, розпродають обладнання, бо зіштовхуються із тим, що немає ринку збуту», — ОТГ-Інформ Сумщина.

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.