75

Петров Валерій Петрович

Фермер-винороб з Одещини

Освіта:

  • освіта вища, інженер-будівельник;
  • неодноразово підвищував свою кваліфікацію, вивчаючи досвід в розвинених виноробних країнах світу: Франції, Італії, Іспанії, Німеччини, Угорщини, Румунії, Молдови, Грузії, Канади, США, Чилі, ПАР, Ізраїлі, Новій Зеландії.

Бізнес:

  • 1984 р. — заклав перші 0,4 га виноград;
  • 1993 р. — організував фермерське господарство, заклавши 40 га промислових виноградників.

Цитати:

  • «У покупців немає розуміння того, що таке справжнє вино. Тому мале виноробство бореться також і з фальсифікатом. А боротися з фальсифікатом — це дати якісний продукт». (Інтерв’ю для kurkul.com, травень, 2018 р.)
  • «Невелике підприємство зате може виробляти більш якісну продукцію, але це може оцінити лише споживач. Великі (виноолігархи) підприємства, які намагаються виробляти масовий продукт із придбаної сировини, звичайно, конкуренти і вони проти розвитку малих виноробів». (Інтерв’ю для kurkul.com, травень, 2018 р.)
  • «Ми думали, що ми будемо не гірші, ніж французи, але вимушені скорочувати площі, тому що сьогодні реалізація натуральних вин і просування їх в Україні неможливі, купа таких от перешкод бюрократичних, затримок». (Інтерв’ю для kurkul.com, травень, 2018 р.)

Стиль життя:

Сім’я: одружений, виховують сина Вадима і дочку Діану.

Читати по темі: Валерій Петров: Органічні вина ― не від хорошого життя

Виконано за допомогою Disqus

Ми зібрали в базі понад 10300 досьє фермерів, науковців та фахівців сільського господарства. База постійно оновлюється.

Якщо вам відома більш актуальна інформація по якомусь досьє, ніж наявна в нас, напишіть, будь ласка, на адресу kudinenko@latifundistmedia.com.

Якщо ви не знайшли себе тут, то заповніть анкету і приєднуйтесь до куркулів зі всієї України.