СТОВ «Дружба»

Земельний банк

2 450 ГА

Адреса

с. Боровиця, Черкаський район, Черкаська область,

Продукція

Опис господарства

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю «Дружба» — Займається вирощуванням зернових, технічних культур, фруктів, овочів та реалізацією продукції,переробкою сільськогосподарської продукції як власного виробництва так і придбаної у інших виробників,вирощування культур у поєднанні з тваринництвом.Підприємство виконує свою діяльність на орендованих землях. Договори укладено на оренду 2651,38 гектарів земель.

Число працівників — 120 людей.

Профіль You control.

Напрям діяльності:

Рослинництво

  • Агрономи товариства вводять науково обґрунтовані сівозміни, раціонально застосовують добрива, належно обробляють грунт. Правильна зміна культур дозволяє повніше використовувати поживні речовини ґрунту і внесених добрив, успішніше вести боротьбу з бур’янами, шкідниками та хворобами.
  • Основні культури : Кукурудза, соняшник, буряк, соя. 

Тваринництво 

  • В господарстві налічується 200 голів корів. З напрямку продуктивності порода корів є молочною та має високі відгодівельні якості і відрізняється скоростиглістю.

Техніка:  

  • У товаристві діє механізований загін , завданням якого є забезпечення повного циклу сільськогосподарських робіт на орендованих землях. Для ведення інтенсивних технологій виробництва сільськогосподарських культур механізований загін забезпечений не тільки орендованою технікою а і повним набором сучасної сільськогосподарської техніки, придбаної за прибутки господарства.
  • Для роботи з технікою залучаються найкращі механізатори. Використання сучасних методів і матеріалів при техобслуговуванні сільгосптехніки дозволяють продовжити її життя, не дивлячись на високі напрацювання.

 

 

Виконано за допомогою Disqus