Реклама

ТОВ АПКС «Насташка»

Земельний банк

2 800 ГА

Адреса

с. Насташка, Білоцерквівський район, Київська область, вул. Миру 45-А

Напрямки діяльності

Опис господарства

Агропромисловий комплекс заснований у 1998 році. Свинокомплекс у селі Насташка, який застали наполовину зруйнованим, після капітальної реконструкції, що розпочалася у 2001 році, зараз налічує 12 господарських приміщень.

Із жовтня 2007-го свиногосподарство має статус племзаводу із вирощування Великої Білої породи. Постійно працюють над вдосконаленням виробничих якостей поголів’я, тому нещодавно завезли кнурців та свинок нової для себе породи П’єтрен (селекції France Hybrid та Hypor), оновили поголів’я Ландрасів та Великої Білої (Hypor). Сьогодні свиногосподарство — одне з кращих в Україні за виробничими показниками. При загальній кількості свиней в межах 19,2 тис. голів, щотижня отримують опороси від 90-ти свиноматок та продають м’ясопереробним підприємствам до 680 голів вагою 105 - 110 кг. Господарство реалізує племінних кнурів порід Велика Біла та Ландрас.

Господарство орендує 2800 га посівних площ, успішно займається виробництвом продукції рослинництва та повністю забезпечує напрямок тваринництва кормами власного виробництва: мають свій комбікормовий завод.

ТОВ «Агропромисловий комплекс Насташка» стало одним із ініціаторів створення та засновників Асоціації свинарів України (АСУ).

Профіль Youcontrol.

Напрям діяльності

Рослинництво

  • Основні культури: пшениця, кукурудза, соя та соняшник

Тваринництво

  • Господарство має стадо свиней: маточне поголів’я складає 3852, загальне поголів’я — 47 068.
Виконано за допомогою Disqus
Реклама