Херсонщина визначила нові напрямки розвитку аграрної галузі

28 грудня 2017 106 0
Владислав Мангер, Андрій Гордєєв, Дмитро Титаренко
АГРОПОРТВладислав Мангер, Андрій Гордєєв, Дмитро Титаренко

У Херсонської облдержадміністрації відбулася прес-конференція присвячена новим напрямам розвитку Херсонської області в аграрній сфері під егідою АГРОПОРТ Південь Херсон 2018. Про це повідомила прес-служба Херсонської ОДА.

Стратегія, якою передбачений розвиток Херсонської області до 2020 р. відповідає стратегії розвитку АГРОПОРТ Україна та інтересами Міжнародних організацій партнерів АГРОПОРТУ (ФАО, ООН та ін.).

«Багато ідей щодо розвитку та підтримки аграрного бізнесу на Херсонщині, а саме: питання розвитку логістики, обробка земель, зрошення, переробка сільгосппродукції, хімічні добрива, органічні відходи, новітні технології та ін. Саме тому ми підтримали ініціативу Дмитра Титаренка, щодо проведення АГРОПОРТУ Херсон 2018. Ми розраховуємо, що цей захід дасть змогу нашим аграріям задовольнити свої потреби в отриманні інформації про новітні технології, інновації, товари та послуги аграрної галузі», — зазначив голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв.

Щорічно, доля внутрішнього валового продукту АПК займає 32-36 %, тому для України розвиток аграрної галузі є досить важливим напрямом. Південь України є одним із найсприятливіших регіонів для ведення сільського господарства за кліматичними показниками.

АГРОПОРТ Херсон 2018 буде проходити протягом трьох днів. Експозиція виставки буде розташована на двох поверхах терміналу Херсонського аеропорту, на привокзальній площі та окрема експозиція техніки на демонстраційному полі.

Основні теми заходу: зрошення, овочівництво, садівництво, виноробство, тепличне господарство, виробництво органічної продукції, рибальство, молочне скотарство, птахівництво, енергоефективні технології, розумні та IT-технології, фасування та послуги щодо супроводу агробізнесу.

«Ми, як організатори АГРОПОРТУ, вже давно зрозуміли, що майбутнє України за регіонами. Тому сьогодні успішно реалізовуємо нашу п’ятирічну стратегію розвитку АПК України. Хочу поставити акцент на спільній, з партнерськими регіонами, стратегії децентралізації. Саме тому, сьогодні починається відлік часу до реалізації спільних проектів, ідей та розвитку  щодо аграрної галузі і старту АГРОПОРТ Херсон 2018», — розповів генеральний менеджер АГРОПОРТ Україна Дмитро Титаренко.

 

Виконано за допомогою Disqus