John Deere отримав дві нагороди AE50 Awards

4 січня 2018 129 0
Система пофорсункового відключення ExactApply
Agprofessional.comСистема пофорсункового відключення ExactApply

Дві системи John Deere — система пофорсункового відключення ExactApply та Expert Alerts отримали нагороди AE50 Awards 2018 від Американської асоціації сільськогосподарських та біологічних інженерів (ASABE). Про це повідомляє Traktorist.ua.

Нагорода AE50 Аward представляє найбільш інноваційні проекти в області розробки продуктів у харчовій та сільськогосподарській промисловості за рік, обрані групою міжнародних експертів.

Система ExactApply була представлена у 2016 р., вона надає оператору обприскувача комплексне рішення, яке покращує охоплення та контроль над внесенням завдяки методу широтно-імпульсної модуляції (імпульс 30 Гц) та автоматичному перемиканню форсунок A/B з кабіни обприскувача. Ця система також пропонує оператору функцію компенсації повороту, пофорсункове відключення, LED-фари на кожній форсунці для кращої видимості, а також розумну діагностику для покращення, моніторингу та фіксування внесення добрив на всіх форсунках.

Expert Alerts використовує систему телематики JDLink та аналіз даних для попередження про потреби в обслуговуванні, зменшення часу на діагностику та мінімізацію часу простою. Це сприяє високому рівню доступності машин, кращій продуктивності та скороченню експлуатаційних витрат. Неочікувані простої машин під час «найгарячіших» періодів року — це значний ризик для виробників та надавачів послуг, особливо при збільшенні розмірів ферми, коли часу на виконання сезонних робіт залишається все менше. Використання системи Expert Alerts дозволяє користувачам та дилерам скоротити витрати на обслуговування та підвищити продуктивність, що дозволить виконати роботу вчасно з меншою кількістю перерв на обслуговування.

Виконано за допомогою Disqus