Стенд John Deere на Agritechnica 2017

Стенд John Deere на Agritechnica 2017: золоті та срібні медалі, інноваційні технології (ОНОВЛЕНО)

АгроЕкспедиція Agritechnica 2017 16 листопада 2017 678 0

А ми продовжуємо розказувати читачам Kurkul.com про головні новинки виставки  Agritechnica 2017 в Ганновері. Настав час завітати до стенду компанії John Deere (павільйон № 13, стенд E30a). John Deere займає найбільшу експозиційну площу на виставці: тут цього року представлено понад 80 тракторів та інших агрегатів.

І так, відправляємось роздивлятись новинки компанії. Тут можна побачити не тільки нові трактори і комбайни. Ще можна забігти до фан-шопу John Deere і купити собі фірмову кепку чи завітати на стенд віртуальної реальності і протестувати новинки.  

На виставці Аgritechnica 2017 компанія John Deere презентує цілий комплекс новинок, у тому числі й ті, які нагороджені золотою та срібною медалями від Agritechica — це подрібнювач StalkBuster від Kemper. Цей агрегат отримав золоту медаль Innovation Award від Agritechnica. Ще дві срібні медалі отримали система баластування задніх коліс трактора EZ Ballast Wheels та система управління AutoTrac Implement Guidance.

«Стенд компанії John Deere — найбільший стенд на виставці Agritechica. Виставка відома своєю інноваційністю. В цьому році компанія отримала три медалі від виставки: одну золоту та дві срібні. На стенді презентована садово-паркова техніка, трактори всіх діапазонів потужності, самохідні обприскувачі, комбайни, а також вперше презентуємо комбайн для збирання бавовни», — розповідає територіальний менеджер компанії «John Deere Україна» Борис Голуб.

Отож, почнемо екскурсію стендом John Deere. Стенд розділений на декілька частин, спочатку поспішаємо подивитись на «короновані новинки».

На стенді компанії ми помітили відвідувача в яскравій футболці з лого компанії, який довго оглядав кожен із представлених тракторів, спілкувався з представниками компанії, тому вирішили розпитати – що його тут зацікавило. Виявилося, що чоловіка звуть Ян Штайве. Він — фермер із Баварії, обробляє 150 га землі. Як для його регіону – це середній розмір ферми. Займаються виробництвом кукурудзи та вирощують кормові трави. Також мають напрям молочного тваринництва.

Ян Штайве

 «У господарстві у нас є техніка John Deere. Два трактори John Deere 6210 і 6150. Цією технікою ми дуже задоволені, вважаємо трактори John Deere найкращими, тож при покупці техніки вибираємо виключно цей бренд. Хоч маємо ще техніку Kuhn, Stohl та ін. На виставку приїхав, щоб придивитися до новинок, представлених John Deere. Дуже сподобався трактор John Deere 8400, який добре підходить для роботи на моїй фермі. І трактор John Deere 6120 теж цікавий, саме тим, що дуже компактний», —зазначив пан Ян.

А ось і ще один європейський аграрій. Агроном із ферми в Данії. Назвати ім’я не захотів, але залюбки поділився враженнями.

Датський агроном

«Стенд John Deere дуже гарний, багато дорогих тракторів і комбайнів та іншої техніки. Більшість цікавиться великими тракторами або комбайнами, а для мене у виборі моделі важливий розмір ферми та обсяг виконуваних робіт. Наприклад, моя улюблена модель трактора, яким я користуюся, – з серії 8R. Ним легко керувати, він зручний в експлуатації, він може конкурувати з іншими. Якби була можливість, я б іще багато чого придбав собі у використання з техніки John Deere. Якщо говорити про основні компоненти, я хотів би мати систему AutoTrac, вона дуже зручна і функціональна», — розповів агроном.

 «Золотий» подрібнювач StalkBuster

Золоту медаль John Deere та Kemper отримали за систему StalkBuster — подрібнювач стерні кукурудзи — його ми знайшли в залі 13 на стенді С31.

Декілька фактів про машину:

 • Кріпиться до задньої частини жатки для кукурудзи та зрізає стебла до рівня землі.
 • Зносостійкі елементи агрегату максимально розбивають стерню перед проходженням коліс комбайна.
 • Розроблений для знищення зимового середовища існування кукурудзяного метелика та зменшення ризику виникнення фузаріозу в ґрунті.
 • Потребує близько 4 к.с. на рядок і оснащений варіативною коробкою передач, що дозволяє чітко копіювати рельєф поля для якісного розбивання стерні.

«StalkBuster — це перша система подрібнення стерні, яка кріпиться до жатки. Це унікальна машина, яка руйнує стерню до проходження комбайна, трактора чи причепу. Машина вбудована в жатку, має відносно невелику вагу та невисоку потребу в потужності, завдяки чому вона не має додаткових обмежень при транспортуванні»  — розповідає представник компанії John Deere.

«Срібні» AutoTrac Implement Guidance та EZ Ballast Wheels

Продовжуємо розглядати новинки на стенді. Інтегрована активна система управління AutoTrac Implement Guidance управляє трактором та просапним культиватором за допомогою поєднання камери на GPS управлінні для боротьби з бур'янами на високій швидкості.

Прямуємо далі до системи баластування задніх коліс трактора John Deere EZ Ballast Wheel. Декілька важливих фактів про новинку:

 • Система розподілу ваги призначена для підвищення зчеплення і зменшення ущільнення ґрунту.
 • Оператор може легко відрегулювати розподіл ваги на дисплеї керування трактором CommandCenter.
 • Кожне переднє колесо має баласт 250 кг, а задні колеса можуть мати два баласти вагою 250 кг. Таким чином, загальна вага баласту може складати до 1500 кг.
 • Під час руху по дорозі система баластування коліс дозволяє уникнути непотрібної ваги на тракторі. Це дозволяє знизити витрати палива на 3%.

«Ця система розподілу ваги призначена для підвищення зчеплення і зменшення ущільнення ґрунту. Колісні противаги EZ Ballast Wheels монтуються на колеса трактора за допомогою пелетних вил без необхідності підіймати трактор домкратом для балансування. Після встановлення противаги закріплюються колінчасто-важільними натягувачами замість болтів. Це означає, що їх може легко встановити і зняти одна людина, що дає можливість вибирати оптимальний баласт для кожної операції. Крім того, противаги EZ Ballast Wheels дозволяють економити паливо і захищати ґрунт від надмірного ущільнення»  — розповідає представник компанії John Deere.

EZ Ballast Wheels

Стенд  комбайнів

Найцікавішими на стенді є нові комбайни серії S700, ідемо їх роздивлятись. Бачимо п'ять нових моделей комбайнів з серії: S700-S760, S770, S780, S785 та S790. Нова серія S700 включає новітні технології автоматичного збирання врожаю. Декілька фактів про новинки:

 • Комбайни серії S700 є результатом вдосконалення попередніх моделей, які оптимізують та автоматизують операції збору врожаю.
 • Автоматизація з новим комбайновим діапазоном.
  24 автоматичних функцій, 11 в базовому обладнанні.

«Для того, щоб оператори могли максимально підвищити продуктивність цих нових комбайнів серії S700, компанія John Deere представила наступне покоління інтерактивного комбайна, ICA2. Після оптимізації параметрів машини, таких як швидкість передачі, якість зерна та втрати, а також чистота зразка за допомогою ICA, система ICA2 автоматично змінює параметри, щоб підтримувати попередньо виділений вихід на постійному рівні», — розповідає представник компанії John Deere.

Ще одна новинка на стенді: зернозбиральний  комбайн S700. Його основні характеристики такі:

 • Інтегрована система регулювання комбайна ICA2.
 • Перевага однороторної конструкції.
 • Програмований центр управління.

Крім новинок на стенді представлені й інші серії комбайнів.

Серія W, основні характеристики:

 • Збільшена на 5 % пропускна здатність.
 • Молотильний барабан діаметром 660 мм з 10 билами.
 • Швидко встановлюваний брус BoosterBar.
 • Висока продуктивність із плавним потоком скошеної маси та винятковою якістю соломи й зерна.

Серія Т, основні характеристики:

 • гладкий, чіткий розподіл урожаю на зерно і соломину,
 • найбільша активна площа розділення серед соломотрясів на ринку,
 • простора кабіна, яка встановлює нові стандарти комфорту та зручності.

Біля комбайнів John Deere зустрічаємо нашого доброго знайомого з України, керівника агропромислової корпорації «Дніпро» Андрія Душейка. Аграрій каже, що вибір комбайну — дуже відповідальна справа.

«Ви знаєте, комбайн купить — це не хлібину. Так от зразу. Ти просто набираєшся якихось загальних вражень, які потім будуть використані в майбутній роботі. Ми просто дивимось, що є нового, які підходи, актуальні на сьогоднішній день. За моїми спостереженнями, безпосередньо в Україні найбільш розповсюдженими є комбайни John Deere. Чому так? Надійність, широка лінійка, хороший сервіс. По тракторах — там уже більше розмаїття», — говорить Андрій Душейко.

Cправа Андрій Душейко, керівник агропромислової корпорації «Дніпро», зліва представник компанії John Deere

Ще біля стенду John Deere ми зустріли директора «Голандської аграрної компанії» Дмитра Шаля. Його підприємство, керує яким група компаній «Бонтруп Україна», обробляє в Україні близько 23 тис. га. До того ж, голандські власники мільйони інвестують в модернізацію елеваторних потужностей і парку сільгосптехніки.

«У нас частина комбайнів своїх: John Deere STS 9670 2005, 2007 і 2008 років випуску. Першу техніку ми привезли зі США. Також уже 2 сезони у нас працює сівалка точного висіву John Deere 1745. Завядки нашим партнерам «Юпітер 9» ми регулярно поповнюємо парк сільгосптехніки. Частину техніки беремо в оренду», — розповів нам Дмитро Шаль.

Дмитро Шаль, директор «Голандської аграрної компанії»

Трактори John Deere

На стенді представлено цифра тракторів серій 5R, 6R, 7R, 8R та 9R.

Розкажемо про характеристики деяких із них:

John Deere 8295R

 • Додаткове світлодіодне освітлення — на 40 % ширше і на 10 % більше задній огляд
 • Дисплей CommandCenter з GreenStar 4 з підтримкою функції AMS
 • Телематика John Deere та віддалений доступ до дисплея John Deere (опція)
 • Двигун 9.0 л PowerTech.

John Deere 8320R

 • Додаткове світлодіодне освітлення — на 40 % ширше і на 10 % більше задній огляд
 • Телематика John Deere та віддалений доступ до дисплея John Deere (опція)
 • Двигун 9.0 л PowerTech

John Deere 8335R

 • Дисплей CommandCenter з GreenStar 4 з підтримкою AMS
 • Телематична система JDLink
 • Потужний двигун PowerTech 9,0 л стандарту Stage II

John Deere 9420R

 • CommandCenter 4 покоління з сенсорним екраном 4100 (7 дюйм.) або 4600 (10 дюйм.)
 • Трансмісія e18 з диспетчером продуктивності (Efficiency Manager)
 • Телематична система JDLink

Крім цих тракторів на стенді презентували новий John Deere 6250R, його характеристики такі:

 • 9,3 т вага агрегату і 15 т максимальна допустима маса.
 • Сила: до 300 к.с.
 • Стратегія керування CommandPro

На стенді John Deere відвідувачі могли також познайомитися з новою компактною новинкою — трактором серії 5R. Ця серія (5090R, 5100R, 5115R та 5125R) досить потужна та має безліч характеристик для універсальності та комфорту, що ставить її в окремий клас.

За словами виробників, такий трактор підійде для будь-якої роботи. Він легкий та маневрений, а також дозволяє працювати з великими навантаженнями, як з фронтальними, так і з задніми. А також працює однаково добре як в полі, так і на дорозі. 

Основні характеристики:

 • Відмінна видимість завдяки низькому капоту, панорамному передньому склу та даху
 • Максимально допустима вага становить 8,6 т, а корисна вантажопідйомність — 4,3 т
 • Відмінний рівень комфорту: підвіска передньої осі, підвіска кабіни, сидіння преміум класу
 • До 8 передач PowerShift, вантажопідйомність до 5,3 т, задні шини групи 44

Рекомендуємо переглянути дуже круте детальне відео про ще одну нову серію тракторів John Deere серії 9RX.

Крім комбайнів і тракторів, John Deere презентувала й іншу с/г техніку. Зокрема, можна було детально ознайомитися із високошвидкісною сівалкою Exact Emerge. Родзинкою нової  моделі, безумовно, є закладка насіння за допомогою щіточної стрічки, по якій воно, як на ескалаторі, рухається в борозну.

Комерційний директор фірми «АГРОКРАЙ» Володимир Мозгов із Хмельниччини розповів, що на Agritechnika 2017 він приїхав, аби придивитися для свого господарства обприскувачі, розкидачі та сівалки.

«Хочемо професійно зайнятися насінництвом, тож із цією метою приїхали на Agritechnica 2017. Бажаємо відібрати певні типи обладнання, щоб підвищити прибуток з 1 га, знизивши водночас собівартість виробництва. Цікавлять самохідні обприскувачі John Deere 4030 і 4038. Зараз сподіваємось зустрітися саме з профільним фахівцем з обприскувачів, аби уточнити в нього певні деталі.  Хочемо причепний розкидач із диференційованим внесенням добрив, адже зараз просто розкидати добрива — це чисто розрахунково недоцільно та неефективно. Ще трактор John Deere 8370R на майбутнє. І, звичайно, приглядаємо сівалки для точного висіву насіння», — поділився планами Володимир Мозгов.

Володимир Мозгов, комерційний директор «АГРОКРАЙ»

Ну і, звичайно, не можна було пройти повз симулятор віртуальної аграрної реальності :) на стенді John Deere. Як кажуть, від старого до малого захотіли спробувати себе в ролі комбайнера за кермом інноваційної техніки John Deere.

Аграрія із Київщини, генерального директора с/г підприємств «ФК ЛТД», «ЗЕНІТ» «РОПА-АГРОСЕРВІС» та «АГРОЦЕНТР» Миколу Каплуна ми теж зустріли на стенді John Deere.

«Сьогодні прогрес у техніці настільки великий, що технопарк хотілося б змінювати кожен рік. Стараємося іти в ногу із сьогоденням. Використовуємо й те, що є, і поновлюємо свою техніку. Але якщо купуємо новітню техніку, то відправляємо наших механізаторів на навчання. Бо нинішня система освіти в Україні не дає тих знань, які потрібні для роботи із сучасними комбайнами і тракторами», — розповідає Микола Каплун.

Такими новинками здивувала нас компанія John Deere на виставці Agritechnica 2017 в Ганновері. А ми продовжуємо розповідати Вам про наймасштабнішу агроподію року.

Аграрії Сумської, Чернігівської та Київської областей на Agritechnika 2017

Виконано за допомогою Disqus

- 5° ... - 11°

Вітер

4.7м/с

Опади

3.2мм

Вологість

90%
Матеріали за темою