Україна і Китай обговорили спільну інвестиційну діяльність

2 вересня 2015 33 0
Україна і Китай обговорили спільну інвестиційну діяльність
Вusiness.uaУкраїна і Китай обговорили спільну інвестиційну діяльність

У рамках зустрічі заступника міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Владислави Рутицької та начальника відділу країн Європи Центру зовнішньоекономічного співробітництва Міністерства сільського господарства Китайської Народної Республіки пана Юй Ге обговорено діяльність китайських компаній в Україні у сфері агровиробництва, переробки, зберігання і логістики агропродукції, пише прес-служба Міністерства аграрної політики та продовольства України.

«Нам важлива реалізація в Україні спільних інвестиційних проектів з використанням китайського досвіду, інвестицій та технологій. Ми готові запропонувати ряд спільних проектів для реалізації у сфері переробки, потужностей зі зберігання, агрологістики, ветеринарної медицини, рибного господарства тощо», — зазначила Владислава Рутицька.

Юй Ге зазначив, що Україна для Китаю — важливий партнер.

«Як успішний приклад співробітництва китайських бізнесменів в Україні можу назвати роботу компанії Shandong Shangshi Ecological Agriculture Technology Co. Ltd та CNADC. Зараз нам важливо визначити пріоритетні напрями співробітництва та вивчити потенціал ринку», — зазначив він.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою