Реклама

Спритний фермер орендував трактор всього за 33 грн/міс

1 лютого 2018 4160 0
Трактор Т40АМ
traktoramira.ruТрактор Т40АМ

Трактор, на якому повинні були вчитися школярі, бізнесмен орендував за дуже низькою ціною у районного управління освіти. Про це повідомляє Traktorist.ua.

У 2004 р. управління освіти Якимівської рай адміністрації (Запорізька область) надало для Єфремівської школи новий трактор Т40АМ. Він призначався для навчання учнів, оскільки школярі випускних класів мали можливість на базі навчального закладу отримати водійські права з правом керування тракторами та спеціальність «тракторист-машиніст».

Однак використовувати трактор за призначенням школа не встигла. В цьому ж році управління освіти передало трактор в оренду місцевому підприємцю Юрію Гончарову. 

Вартість оренди новенького трактора була оцінена в 33,04 грн/місяць. Зараз з урахуванням індексації цей підприємець платить за трактор 1000 грн/рік.

Після того, як трактор разом зі школою перейшов на баланс Кирилівської селищної ради співробітники стали вимагати у Юрія Гончарова повернути машину громаді. Однак сам підприємець відмовляється повертати трактор. Селищна рада планує звернутися до правоохоронних органів для вирішення цього питання.

Виконано за допомогою Disqus