Реклама

Аграрний фонд розпочинає весняний продаж мінеральних добрив

5 лютого 2018 147 0
Аграрний фонд розпочинає продаж мінеральних добрив
Kurkul.comАграрний фонд розпочинає продаж мінеральних добрив

ПАТ «Аграрний фонд» розпочинає весняну кампанію з продажу мінеральних добрив українського виробництва. Про це повідомила прес-служба Товариства.

«З 5 лютого в усіх областях України ми поновлюємо продаж мінеральних добрив, як і обіцяли наприкінці року. Сподіваюсь, що агровиробників зацікавить співпраця саме з Аграрним фондом, оскільки ми пропонуємо гнучку систему ціноутворення, індивідуальний підхід до потреб клієнтів та розгалужену систему дистрибуції», — зазначив голова правління ПАТ «Аграрний фонд» Андрій Радченко.

В асортименті ПАТ «Аграрний фонд» на сьогодні: аміачна селітра, карбамідно-аміачна суміш (КАС), карбамід, вапняково-аміачна селітра (ВАС).

Товариство має розгалужену мережу складів зберігання з покриття всієї території України, отже, оформити покупку можна як в центральному офісі, так і в одному з регіональних відділень.

Андрій Радченко також зазначив, що Аграрний фонд надає перевагу співробітництву з малими та середніми агропідприємства, оскільки основна місія державного підприємства — підтримка національного виробника.

Для оптових клієнтів підготовлена спеціальна акційна пропозиція.

Детальніше дізнатися про умови продажу мінеральних добрив та акційні пропозиції, а також оформити заявку можна на цій сторінці.

Виконано за допомогою Disqus