Український виробник ЗЗР і мікродобрив отримав міжнародні сертифікати відповідності ІSO

16 березня 2018 464 0
Український виробник ЗЗР і мікродобрив отримав міжнародні сертифікати відповідності ІSO
UKRAVITУкраїнський виробник ЗЗР і мікродобрив отримав міжнародні сертифікати відповідності ІSO

Найбільший український виробник засобів захисту рослин і мікродобрив ТОВ «Фабрика агрохімікатів», що входить до ГК UKRAVIT, підтвердив відповідність вимогам міжнародних стандартів ІSO в галузі менеджменту якості, охорони навколишнього середовища та охорони праці. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Представники BUREAU VERITAS провели урочисте вручення сертифікатів ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 та OHSAS 18001:2007 керівництву підприємства ТОВ «Фабрика агрохімікатів».

«Сьогодні ми маємо ще більше підстав впевнено стверджувати всьому світу, що наша продукція — якісна, бо вона — українська. Продукція, яку ми виробляємо, уже сьогодні зацікавила аграріїв у різних країнах, а отримання міжнародних сертифікатів робить її ще більш конкурентоспроможною на світовому ринку», — повідомив директор ТОВ «Фабрика агрохімікатів» Володимир Ільченко.

У компанії BUREAU VERITAS зазначили, що впровадження таких стандартів — досить складний і відповідальний крок у становленні успішної системи менеджменту кожного підприємства, незалежно від сфери діяльності. Серед хімічних підприємств України зовсім небагато таких, що спромоглися на впровадження жорстких вимог міжнародних стандартів.

Для довідки: ISO 9001 — це один із найпопулярніших стандартів, розроблених Міжнародною організацією зі стандартизації. Це система управління якістю, сертифікація за якою гарантує, що підприємство може випускати продукцію на стабільному рівні якості та постійно його підвищувати.

OHSAS 18001 — міжнародний стандарт системи менеджменту гігієни й безпеки праці. Мета впровадження — підвищити безпеку виробництва, ефективно керуючи пов’язаними з ним ризиками для людини.

Виконано за допомогою Disqus