В Індії готують новий законопроект про пестициди

18 березня 2018 83 0
В Індії готують новий законопроект про пестициди
pixabay.comВ Індії готують новий законопроект про пестициди

Новий законопроект про пестициди Індії повинен заохочувати R&D-компанії до впровадження нових продуктів. На думку його авторів, він повинен стимулювати впровадження нових і більш безпечних продуктів агрохімії, які грунтуються на дослідженнях і розробках. Про це повідомляє agroxxi.ru.

«Наукова індустрія в області захисту рослин за останні роки запустила нові молекули з підвищеною ефективністю, що дозволило зменшити частоту застосування пестицидів. Так, в Індії частота застосування інсектицидів, таких, як органофосфати (карбофос, хлорпирифос і т. д.) і карбаматів (карбаріл, альдікарб) протягом 1960–1970рр. становила до 1–3 тис. г/га активного інгредієнта. Із середини 2000-х років застосування активного інгредієнта впало до рівня менше 100 г/га.», — розповідає експерт індійського ринку агрохімікатів Кейсі Раві.

Вын додав, що в деяких випадках хімічних речовин із дуже низькою токсичністю, таких, як сульфонілсечовини й діаміди застосовують менше, ніж 4 г/га. Це відображає прагнення виробників до більш екологічної агрохімії

Новий законопроект дозволить створити середовище, яке стимулюватиме постійний потік нових і більш безпечних продуктів для захисту рослин. Для будь-якої нової молекули захисту рослин, щоби вийти на ринок, потрібно понад 11 років інтенсивних досліджень і розробок, а середній обсяг інвестицій становить близько $300 млн.

Тривалий період реєстрації та висока вартість розробки — ось чому в багатьох країнах новаторам надається «період винятковості» для тестових даних про новий продукт, який вони довіряють захищати регуляторам.

Передбаається що запропонований закон включатиме положення про захист нормативних даних із періодом винятковості не менше 10 років відповідно до загальноприйнятих стандартів, крім заохочення R & D-компаній і переслідування розповсюдження фальсифікованих пестицидів.

Виконано за допомогою Disqus