На Волині створять кооператив з вирощування фундуку

7 квітня 2018 501 0
На Волині відкриють три кооперативи з вирощування ягід картоплі та фундуку
pixabay.comНа Волині відкриють три кооперативи з вирощування ягід картоплі та фундуку

В рамках програми східного партнерства Україна-Білорусь у Волинській області заплановано створити три сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи: ягідний, овочевий та картопляний. Про це повідомляє superagronom.com.

Як зазначають у департаменті АПР Волинської області, наразі завершено перший етап реалізації проекту щодо підготовчих робіт. Паралельно, була зібрана інформація щодо виробників, які займаються вирощуванням картоплі, овочів, фруктів, ягід та виробництвом молока на території Волинської та Брестської областей. В рамках проекту буде сформовано транскордонну базу сільгоспвиробників.

В результаті проведеної роботи, попередньо було відібрано чотири групи по створенню кооперативів:

  • з вирощування фундуку та ревеню «Фундук Волині»;
  • з вирощування картоплі (на території Рожищенського, Луцького та Локачинського районів);
  • садівничий із загальною площею 100 га (Горохівський район);
  • ягідний, який планують створити на базі уже існуючого господарства, з перспективою подальшого молочного напряму продуктивності (с.Поліське Старовижівського району)

Юрій Горбенко, директор департаменту АПР дав доручення створити консультаційно-дорадницьку групу з питань створення та діяльності сільськогосподарських кооперативів. До складу групи увійдуть фахівці відділу економічного аналізу та розвитку інфраструктури АПК.

Виконано за допомогою Disqus