Заборони на закупівлю домашнього молока та м’яса не буде — Гройсман

10 квітня 2018 341 0
Заборони на закупівлю домашнього молока та м’яса не буде — Гройсман
Kurkul.com

Заборони на закупівлю молока та м'яса у населення не буде. Про це повідомив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає Укрінформ.

«Ніякої заборони немає і не буде, а якщо хтось буде щось забороняти, то ми будемо жорстко реагувати. Треба пам'ятати, що та продукція, яку виготовляють українські селяни та передають для подальшої переробки, має бути безпечною. Треба організувати елементарний контроль гігієнічних заходів під час надою та забою. Це не важко зробити», — сказав Володимир Гройсман.

Як наголосив прем'єр-міністр, введення нових санітарних стандартів на молоко, то «жодних обмежень на приймання молока другого сорту в населення не запровадять».

Нагадаємо, Мінагрополітики відклало впровадження нових стандартів молока з 1 січня на 1 липня 2018 р. Нові стандарти молока жодним чином не спрямовані на заборону його продажу із приватних домогосподарств. Введення нових норм буде поступовим, щоб виробники могли адаптувати своє виробництво. Передбачено перехідний період в два роки. Прийняття цих стандартів є одним із зобов'язань України в рамках Угоди про асоціацію. 

Виконано за допомогою Disqus