М’ясо дорожчає швидше, ніж росте зарплата — фахівець

87
0
Ціни на м’ясо в Україні продовжують зростати
Kurkul.comЦіни на м’ясо в Україні продовжують зростати

Якщо інфляція становитиме 13%, то м'ясо за рік подорожчає на 18-20%. Про це в інтерв’ю ГолосUA розповів генеральний директор Української асоціації постачальників торгових мереж Олексій Дорошенко.

«За останні два роки вартість м'яса росла більшими темпами, ніж середня зарплата українців, і споживання м'яса в країні падає. Так за останні два роки, з квітня 2016 по квітень 2018, згідно з даними Держкомстату, вартість м'ясного кошика зросла на 60%. У той же час середня зарплата, яка є предметом гордості уряду, зросла на 59%» — повідомив він.

Нагажаємо: Ціни на м’ясо продовжать рости — прогноз.

На думку Олексія Дорошенка, ціна на м’ясо в Україні буде зростати, доки не дожене європейську. З іншого боку, це може позитивно вплинути на якість м’ясних продуктів.

«По мірі підвищення ціни на м'ясо, ми все більше будемо міняти географію поставок. Якщо зараз поставки м'яса в Україну йдуть з різних країн і з Європи — в останню чергу, тому що всередині Європи м'ясо дороге, то по міру зростання ціни до нас вже будуть йти недорогі сорти м'яса з Європи, але це вже буде європейське м'ясо. Наприклад, аргентинська яловичина і свинина з країн ЄС — це різна якість м'яса», — розказав фахівець.

За оцінкою Олексія Дорошенко, стабільною залишиться лише ціна на курятину. Це пов’язано зі світовими трендами та високим рівнем виробництва всередині України.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus