У червні відбудеться масштабна конференція-виставка грибної галузі України

7 травня 2018 260 0
Гриби в теплиці
uprom.infoГриби в теплиці

Третя Міжнародна конференція «Українське грибівництво: погляд у майбутнє» відбудеться 6-7 червня в Києві (у готелі  Mercure Kyiv Congress).

Про це повідомили в Грибній інформаційній агенції України УМДІС.

Цього разу конференція «Українське грибівництво: погляд у майбутнє» збере більше 300 участників з 15 країн, у тому числі України, Польщі, Нідерландів, РФ, Грузії, Великобританії, Італії, Німеччини, Китаю.

Формат заходу передбачає лекції та семінари щодо стану грибної галузі України та світу, технологій вирощування шампіньйонів та гливи і перспективам розвитку грибівництва в Україні. Лекції читатимуть міжнародні експерти на п’яти мовах.

Паралельно в сусідньому залі компанії пропонуватимуть товари та послуги для грибної галузі: компост, міцелій, обладнання, тару та упаковку.

«Таку конференцію проводимо раз на два роки, раніше УМДІС організовували її в 2014 і 2016 роках. Захід збирає близько 95% «українського гриба» — власників, керівників та технологів всіх великих і середніх грибних господарств України. Для грибовиробників виставка-конференція — це можливість в одному місці зустріти колег та знайти постачальників. Для виробників обладнання — познайомитися  з потенційними клієнтами», — ідеться в повідомленні.

Зареєструватися для участі можна за посиланням.

Більш детально про конференцію можна дізнатися тут або за телефоном +38 093 569 09 41 (Інна Устиловська).

Виконано за допомогою Disqus