Українські вчені вивели нові сорти винограду для виробництва вин

16 травня 2018 1882 0
Нові сорти придатні для виробництва високоякісного вина
pixabay.comНові сорти придатні для виробництва високоякісного вина

Вчені інституту «Інституту виноградарства і виноробства ім. В.Є.Таїрова» вивели нові сорти винограду для приготування високоякісних вин. Про це повідомила прес-служба НААН.

«Розробки вчених Інституту останніх років у напрямі селекції технічних сортів винограду дали змогу поповнити сортимент України білими сортами — Загрей, Ароматний, Іскорка, Ярило, Селена, що використовуються для приготування столових білих вин високої якості. Серед червоних сортів винограду нового покоління перспективними є Одеський жемчуг, Чарівний (раннього строку достигання) та Отрада (пізнього строку достигання)», — зазначив директор ННЦ «Інститут виноградарства і виноробства ім. В.Є.Таїрова» В’ячеслав Власов.

За його словами, названий виноград червоних сортів має високу здатність до накопичення та віддачі фенольних та барвних речовин і, таким чином, є потенціал для виробництва високоякісних червоних вин. 

НААН планує продовжити селекційну роботу зі створення нових сортів винограду з підвищеним вмістом поліфенольних сполук для споживання з лікувально-профілактичною метою до 1 грудня 2020 р.

 

Виконано за допомогою Disqus