Керівника агрофірми засудили за самовільне зайняття земельної ділянки

5 червня 2018 859 0
Керівника агрофірми засудили на 5 місяців
Kurkul.comКерівника агрофірми засудили на 5 місяців

На Миколаївщині керівника ТОВ «Таврія-Агро» засудили за самовільне зайняття земельної ділянки сільськогосподарського призначення. Про це повідомила прес-служба прокуратури Миколаївської області.

Прокуратура Миколаївської області підтримала державне обвинувачення у судовому розгляді кримінального провадження стосовно директора товариства з обмеженою відповідальністю «Таврія-Агро», який самовільно зайняв земельну ділянку сільськогосподарського призначення на території Первомайської селищної ради Вітовського району площею понад 500 га, чим завдав шкоди інтересам держави та територіальної громади на суму біля 700 тис. грн.  

Вина обвинуваченого у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 197-1 КК України (самовільне зайняття земельної ділянки), доведена дослідженими в суді доказами. 

Так, Жовтневий районний суд постановив обвинувальний вирок, яким керівника підприємства засуджено до покарання у вигляді арешту строком на 5 місяців. Крім того, суд задовольнив позов прокурора у кримінальному провадженні та стягнув на користь Первомайської територіальної громади Вітовського району біля 700 тис. грн завданих збитків.

Виконано за допомогою Disqus