Французи розробили програму, яка розрахує економічність будь-якої теплиці

4 липня 2018 415 0
Французький винахід дозволить вирахувати економічність теплиць
Kurkul.comФранцузький винахід дозволить вирахувати економічність теплиць

Французька інжинірингова фірма Agrithermic впродовж п’яти років працювала над створенням рішення, яке б слугувало порівнянню різних теплиць і технічних рішень в області енергоефективності. Винахід Hortinergy допоможе проектувати та будувати нові сучасні теплиці з меншим споживанням енергії. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Програма Hortinergy є першим та єдиним в світі рішенням, яке дозволяє онлайн моделювання та аналітику існуючих чи теплиць, що розробляються у будь-якій точці світу.

База даних програми містить інформацію про все основне обладнання, яке наразі доступне на світовому ринку. Виробники обладнання або користувачі можуть використовувати додаток, ввівши певні параметри, та отримати показники ефективності теплиці. Hortinergy допомагає розрахувати необхідні параметри обладнання та оптимізувати ваші інвестиції.

Програма Hortinergy дає користувачеві можливість оцінити оптимальний рівень інвестицій та економії енергії, вартість яких може сягати до 50% вартості реконструкції теплиці і до 70% вартості нової теплиці.

Програма Hortinergy була номінована на премію Інновації в міжнародній парниковій Greentech технології виставці в Амстердамі.

Виконано за допомогою Disqus