У керівника ферми на Кіровоградщині вимагали гроші

6 липня 2018 475 0
E фермера вимагали гроші, погрожуючи зброєю
pixabay.comE фермера вимагали гроші, погрожуючи зброєю

У Кіровоградській області у фермера вимагали гроші, погрожуючи зброєю. Поліція протягом доби виявила особи підозрюваних та затримала їх. Про це повідомляє Centr.kr.ua.

Фермер розповів, що до його дому під'їхав автомобіль з іноземними номерами. У салоні було кілька пасажирів, один з яких вийшов на зустріч фермеру. Пасажир почав погрожувати чоловіку, висловлюючи наміри про вчинення злочину, якщо той самостійно не віддасть значну суму грошей. «На збори» неочікувані гості дали фермеру близько двох годин. Продемонструвавши через вікно предмет, схожий на зброю, поїхали від господарства.

Після від'їзду злочинців, керівник фермерства одразу ж зателефонував у поліцію та повідомив про випадок. Представники правоохоронних органів негайно прибули на місце. Встановивши номерні знаки автомобіля та прикмети невідомих, почали шукати підозрюваних.

«В результаті професійно організованих слідчо-розшукових заходів, встановити і затримати обох чоловіків вдалося вже на ранок. За ніч, тікаючи від поліції, особи польовими дорогами переїжджали з одного населеного пункту в інший, а потім вирішили ховатися за місцем проживання своїх родичів. Там вони і були затримані співробітниками поліції. Машину, якою користувалися під час вчинення злочину — вилучили поліцейські», — розповів заступник начальника поліції Кіровоградської області Андрій Бензар.

За фактом вимагання проти підозрюваних розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 189 КК України. За скоєння злочину їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 7 років.

Виконано за допомогою Disqus