Власників свиней можуть зобов’язати реєструвати тварин онлайн

17 липня 2018 308 0
Власників свиней можуть зобов’язати реєструвати тварин онлайн
Crazy.casa

Під час зустрічі членів Асоціації «Свинарі України» та представників Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин», сторони обговорили необхідність створення електронного кабінету власника тварин в Єдиному державному реєстрі тварин для зменшення документального навантаження та оптимізації часу внесення даних до Реєстру тварин. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

Учасники зустрічі домовилися про спільну роботу над функціоналом електронного кабінету власника тварин, який значно спростить роботу з реєстрації тварин для свиногосподарств, а також щодо проведення спільної роз’яснювальної роботи серед власників господарств, які займаються розведенням та утриманням свиней в Україні.

Директор Державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» Ігор Клименок наголосив, що для досягнення основної мети впровадження ідентифікації та реєстрації поголів’я свиней в Україні — контролю за переміщенням тварин по території країни і під час їх експорту або імпорту, а також забезпечення епізоотичного благополуччя території України щодо особливо небезпечних хвороб свиней — необхідна взаємодія всіх зацікавлених сторін.

Виконано за допомогою Disqus