Сільський староста вимагав у фермера гроші за самовільно зайняту землю

27 липня 2018 205 0
Сільський староста вимагав у фермера гроші за самовільно зайняту землю
Kurkul.com

Сільський староста одного із сіл в Охтирському районі Сумської області систематично вимагав у фермера гроші за самовільне зайняття земельної ділянки. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Сумської області.

Прокуратура встановила, що сільський староста вимагав від керівника фермерського господарства систематично сплачувати йому неправомірну вигоду за протиправне користування земельною ділянкою. У разі відмови посадовець погрожував передати ці землі іншій особі. 

«У середу, 25 липня 2018 р., у своєму службовому кабінеті сільський староста отримав від керівника фермерського господарства 13 тис. грн, після чого зобов’язувався закрити очі на самовільне використання земельної ділянки», — ідеться в повідомленні.

Наразі тривають слідчі дії, вирішується питання про повідомлення посадовцю про підозру за ч. 3 ст. 368 (вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК України. Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Виконано за допомогою Disqus