Єврокомісія відшкодує фермерам збитки від погодних аномалій

3 серпня 2018 104 0
Єврокомісія відшкодує фермерам збитки від погодних аномалій
pixabay.com

У зв’язку з екстремальною посухою, від якої постраждали фермери у ЄС, Єврокомісія вирішила надати допомогу фермерам. Про це повідомила прес-секретар голови Єврокомісії Жан-Клода Юнкера Наташа Берто, передає Сегодня.

Нагадаємо, Єврокомісія відмовилася продовжувати фінансування боротьби з АЧС.

«Сільгоспвиробники отримають дострокові виплати в жовтні за грудень. Крім того, у спільній сільськогосподарській політиці ЄС допущена певна гнучкість, і ми застосуємо її, щоб дозволити їм використовувати землі, які в звичайних умовах повинні залишатися під паром, для паші худобі», — повідомила прес-секретар.

У повідомленні Єврокомісії йдеться, що затяжна посуха в кількох країнах ЄС завдає шкоди виробництву сільгоспкультур, а також загрожує забезпеченню кормів для худоби. 

«Комісія, як завжди, готова надавати підтримку фермерам, які постраждали від посухи, з використанням низки інструментів, включаючи вищі авансові платежі і відступи від вимог з охорони земель і надання державної допомоги», — зазначив член Єврокомісії з питань сільського господарства Філ Хоган.

За даними Єврокомісії, сільгоспвиробники зможуть отримати до 70% прямих виплат і до 85% виплат на сільський розвиток в середині жовтня, а не чекати до грудня. Крім того, в зв'язку з посухою будуть дозволені відхилення від вимог щодо диверсифікації культур і правил збереження землі під паром, щоб забезпечити пашу для худоби.

Виконано за допомогою Disqus