Роботи-бджоли допоможуть захистити живих комах

126
0
Бджоли на соняшнику
Kurkul.comБджоли на соняшнику

Дослідницька група з Австійського Університету Граца розробляють автономних роботів-бджіл. Взаємодіючи з живими комахами, вони зможуть досліджувати і розуміти інших бджіл. Задачею роботів-комах буде допомога бджолам у подоланні негативних факторів. Про це повідомляє Robotics.news.

Зовнішній вигляд роботів настільки реалістичний, що живі комахи не відганятимуть їх, а навпаки, прийматимуть у вулик як членів колонії. Автоматичні бджоли також зможуть створювати власні рої.

У роботів-бджіл є датчики, які забезпечать відеоспостереження всередині вулика, що дасть змогу спостерігати вченим за поведінкою і взаємодією живих та роботизованих комах.

Дані, які вчені зберуть від автоматизованих комах, будуть використані у розробці нових методик захисту бджіл від несприятливих факторів.  Вчені також очікую, що роботи-бджоли нададуть більш глибокі способи взаємодії людей з тваринами.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus