Наступного року в Україні буде надлишок кавуна — прогноз

136
0
Наступного року в Україні буде надлишок кавуна — прогноз
pixabay.com

У наступному сезоні завдяки збільшенню посівів баштанних та розширенню площ під зрошенням аграрії зможуть виростити більше кавунів. Таким прогнозом поділився Олександр Синенко президент кооперативу «Південний союз», власник ПП «Александр А. Синенко», повідомляє SuperAgronom.com з посиланням на east-fruit.com.

За його словами, у наступному сезоні виробники можуть збільшити кількість зрошуваних площ.

«Якщо об’єднаються 10 виробників, які захочуть вирощувати кавуни на площі 200 га, то при умілому використанні сучасних технологій, вони можуть отримати 10 тис. т врожаю. Але для цього потрібно прописати відповідальність кожного. Це називається «диктатура технологій». Окрім цього, необхідно постійно дотримуватися певної технології вирощування», — ділиться досвідом Олександр Синенко.

За словами експерта, неврожайними для баштанних культур були попередні три роки. Через це, деякі фермери були змушені переорієнтовуватись на вирощування соняшнику та зерна.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus