У Бразилії дозволили використання гліфосату

14 вересня 2018 73 0
У Бразилії дозволили використання гліфосату
Kurkul.com

Федеральний суд 1-го регіону Бразилії (TRF1) скасував призупинення використання гліфосату, абамектіну і тіраму. Згідно з рішенням федерального судді Кассіо Маркеса, немає ніяких підстав для припинення реєстрації діючих речовин без аналізу серйозних наслідків. Про це повідомляє zerno-ua.com.

Рішення суду було засновано на тому, що продукти вже отримали схвалення від всіх регулюючих органів. За результатами досліджень було доведено, що діючі речовини не становлять небезпеки для здоров'я людини і навколишнього середовища. Суддя також вказує на те, що гліфосат, а також абамектін і тірам, використовуються вже кілька років.

Як заявив Кассіо Маркес в постанові, судове визначення переоцінки вищевказаних активних інгредієнтів співвідноситься з науковим прогресом. Необхідне проведення подальших випробувань і досліджень для поліпшення розуміння людьми.

Деякі представники ринку проявили стурбованість таким рішенням. А міністр сільського господарства Блайро Маггі навіть заявив про те, що припинення застосування гліфосату буде катастрофою для сільського господарства країни.

Виконано за допомогою Disqus