Бюрократія створює бар’єри для підтримки фермерів — Гройсман

25 жовтня 2018 74 0
Бюрократія створює бар’єри для підтримки фермерів — Гройсман
Podrobnosti

Ми бачимо окремі бюрократичні бар’єри, передусім у сегменті підтримки фермерів. Про це під час свого звіту заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, передає AgroPolit.com.

«Ми будемо продовжувати фінансування цього напрямку. Єдине, бачимо окремі бюрократичні бар’єри, передусім у сегменті підтримки фермерів. Тож маємо спільно — фермери, уряд — здолати цей виклик», — запевнив Володимир Гройсман.

Також Володимир Гройсман повідомив, що Кабінет Міністрів України планує зберегти в бюджеті на 2019 р. основні програми держпідтримки агропромислового комплексу, що реалізуються в цьому році.

«Ми в цьому році почали низку нових програм і вирішили, що збережемо ці програми на наступні роки. Зокрема, кожній родині, яка вирощуватиме телят, ми даємо підтримку в сумі 2,5 тис. грн на голову. 103,8 тис. громадян вже отримали цю допомогу, але ми висловлюємо припущення, що ця цифра зростає в 5-7 разів, і ми йдемо до цього», — сказав він під час засідання уряду в середу.

За словами прем'єра, в наступному році уряд має намір продовжувати компенсувати вартість утримання молочних корів. Він додав, що 1,2 тис. агропідприємств отримали кошти за цим напрямом від держави.

«Ми продовжимо програму підтримки виробництва української сільгосптехніки. 2,7 тис. агровиробників купили українську продукцію, частину вартості якої ми компенсували», — зазначив прем’єр-міністр.

Глава уряду наголосив, що статистичні показники доводять — економіка Україна стабільна, динаміка її розвитку позитивна. За словами Володимира Гройсмана, суттєві зміни відбуваються у більшості сфер.

Виконано за допомогою Disqus

+ 8° ... + 3°

Вітер

3.9м/с

Опади

8.3мм

Вологість

82%