Реклама

SesVanderHave відзначила 25 років на ринку України

16 листопада 2018 69 0
SesVanderHave відзначила 25 років на ринку України
Latifundist.com

15 листопада 2018 р. з нагоди 25-річчя виходу на український ринок компанії SESVanderHave на території насіннєвого заводу в Київській області відбулися урочистості. Про це повідомляє Latifundist.com.

Привітати партнерів приїхали аграрії-виробники буряків, дистриб'ютори, колеги з сусідніх країн. Дочірня компанія «Сесвандерхаве-Україна» приймала також гостей з центрального бельгійського офісу.

В учасників події була можливість відвідати потужності самого заводу, де якраз у розпалі сезон виробництва посівного матеріалу цукрових буряків.

Як зазначив в коментарі для Latifundist.com СЕО SesVanderHave Роб ван Тетерінг, за двадцять п'ять років їх селекція зуміла зайняти лідируючі позиції на українському ринку. І сьогодні він для компанії вважається найперспективнішим.

Гендиректор «Сесвандерхаве Україна» Олександр Мельник, згадавши про перші кроки, перше напрацюваннях, помилки і успіхи, підкреслив, що конкурувати на вітчизняному ринку їм дозволяє високий генетичний потенціал гібридів, якість насіннєвого матеріалу і можливість гнучко реагувати на запити аграріїв. Перш за все, завдяки наявності власного заводу з виробництва посівного матеріалу.

Нагадаємо, що в Україні насіння цукрових буряків вирощує єдина міжнародна компанія — SESVanderHave.

Виконано за допомогою Disqus