Реклама

Автономний комбайн для збирання спаржі випустять у 2019 році

1 грудня 2018 142 0
Автономний комбайн AvL Motion для збирання спаржі
Groentennieuws.nlАвтономний комбайн AvL Motion для збирання спаржі

Компанія AvL Motion у квітні цього року протестувала автономний комбайн для збирання спаржі. Наразі AvL Motion починає удосконалювати модель, після чого техніка буде повністю готова до використання у 2019 р. Про це повідомляє Traktorist.ua.

Серед оновленого устаткування — наявність невеликих за розміром збиральних модулів.

«Можливо встановити більшу кількість модулів і, таким чином, збільшити обсяг заготівлі, обробивши до 15 пагонів на погонний метр», — підкреслили у компанії.

Крім того, машина працює з незмінною швидкістю і збирає спаржу, не пошкоджуючи рослину. Після того, як збиральний модуль знаходить місцезнаходження спаржі, машина зрізає відміряний пагін і збирає спеціальними захватами.

Одним з оновлень буде встановлення більших гусеничних доріжок, що дозволить зменшити тиск машини на ґрунт і запобігти його ущільненню.

Також AvL Motion продовжує удосконалювати запатентовані модулі збору врожаю. Наразі розробники зосередилися на тому, щоб комбайн рухався по спіралі.

«Це підвищує ефективність роботи, бо машині не доведеться повертатися до кінця рядку, а потрібно буде зробити лише один плавний рух», — зазначили розробники.

Виконано за допомогою Disqus