АЧС у Бельгії дісталась кордону з Францією

7 січня 2019 63 0
Дикий кабан
Дикий кабан

У порівнянні з масштабами Китаю, ситуація з африканською чумою свиней у Бельгії не критична: тільки у диких кабанів і під контролем. Тим не менш, вірус поширюється районом близько в 3 км від кордону з Францією, повідомляє pigua.info з посиланням на місцеві джерела.

Безпосередньо перед Різдвом у країні виявили ряд туш мертвих диких кабанів поза зоною контролю. Один з них був би знайдений 17 грудня, поблизу села Герувіль, що знаходиться близько за 3 км від французького кордону. За даними французької газети L'Est Republicain, у цьому випадку вже підтвердили наявність у пробах вірусу АЧС. 

У газеті також повідомляють про ще 10 туш, знайдених 22 грудня в сусідньому Мейкс-деван-Віртоне.

Наразі, в Бельгії ще не фіксували випадків хвороби серед домашнього поголів'я. У зоні контролю та зоні спостереження знищили всіх свиней наприкінці вересня-на початку жовтня для попередження поширення хвороби.  

Згідно з офіційними даними, опублікованими Всесвітньою організацією охорони здоров'я тварин (МЕБ) найближчий підтверджений спалах виявили 14 грудня в 2,8 км по прямій від кордону з Францією. Цей спалах був поза межами внутрішньої зони безпеки. 

За даними МЕБ, загальна кількість спалахів до 20 грудня збільшилася до 148. 

Виконано за допомогою Disqus

+ 25° ... + 17°

Вітер

2.9м/с

Опади

8мм

Вологість

67%
Матеріали за темою