На полях двох областей зафіксували рекордну висоту снігу

26 січня 2019 2475 0
Сніг на полі
Agroinfo.kzСніг на полі

За результатами снігомірної зйомки, на окремих метеостанціях на Полтавській та Кропивницькій областях зафіксовано висоту снігового покриву 34-47 см. Це значення перевищує рекорд спостережень з 1961 р. Про це повідомляє apk-inform.com з посиланням на Укргідрометцентр.

Станом на 20 січня на більшості площ південних, західних, Житомирської, окремих районах Київської, Вінницької та Дніпропетровської областей висота снігового покриву становила від 1 до 10 см, місцями снігу на полях не було.

На решті території країни висота снігового покриву сягала 11-30 см. Місцями в Чернігівській, Сумській, Полтавській, Черкаській, Кропивницькій та Харківській областях — від 31 до 44 см, на високогір'ї Карпат — до 100 см.

Зазначається також, що глибина промерзання ґрунту наприкінці декади на більшій частині території країни становила від 1 до 10 см.

«В Рівненській, більшості районів Сумської, Луганської, Одеської, окремих районах Волинської, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Київської, Харківської, Запорізької, Дніпропетровської, Херсонської, Миколаївської , Полтавської та Черкаської областей глибина промерзання ґрунту становила до 11-34 см», — свідчать дані Укргідрометцентру.

Виконано за допомогою Disqus