Пан Курчак відкрив репродуктор на 2100 свиноматок

8 червня 2015 76 0
Пан Курчак відкрив репродуктор на 2100 свиноматок
Latifundist.comПан Курчак відкрив репродуктор на 2100 свиноматок

Підприємство «Віра-1» входить в Агропромгрупу «Пан Курчак» та займається вирощуванням свиней м'ясної породи, ввело в експлуатацію пергу чергу нового репродуктора у селі Дроздні Волинської області, потужністю 800 свиноматок. Про це повідомляє прес-служба агропромгруппи.

Тим часом у процесі реконструкції перебуває друга черга проекту, яка дозволить збільшити посадку свиноматок ще на 1300 голів. Відтак, увесь новий репродуктор розрахований на 2100 свиноматок.

На сьогодні до складу «Віра-1» входить також племрепродуктивний комплекс на 1300 свиноматок у с. Радошин на Волині. На старті проекту маточне стадо було завезене зі спеціалізованих ферм Англії та Чехії. Сьогодні генетичний матеріал репродуктивних комплексів підприємства імпортується з Данії – Підприємство «DanBred International». Поголів’я постійно оновлюється за рахунок поповнення нових свиноматок з-за кордону.

«Завдяки схрещуванню багатьох ліній великої білої породи свиней та породи ландрас, досягнуто високого рівня м'ясистості. На підприємстві використовуються рецептури комбікормів тільки власної розробки, які не мають аналогів в Україні. А спеціальна схема відгодівлі дає можливість досягати оптимальних результатів приросту ваги та конверсії корму», — йдеться у повідомленні.

Виконано за допомогою Disqus

Матеріали за темою