В Польщі скорочується племінне стадо свиней

10 червня 2015 81 0
В Польщі скорочується племінне стадо свиней
Lviv.all.bizВ Польщі скорочується племінне стадо свиней

Польське свиняче племінне стадо, за даними на 1 березня 2015 р., скоротилося на 4% в порівнянні з торішнім показником. Про це повыдомляє Центральним статистичним бюро Польщі, пише ThePigSite.

В останні пару років кількість свиноматок у Польщі, здавалося, стабілізувався після постійного скорочення з часу вступу країни в ЄС. Але останні дані про племінну поголів'я можуть бути першою ознакою, що низькі ціни на свиней починають впливати на європейське свинопоголів'я, хоча спалахи африканської чуми свиней, можливо, також сприяли зниженню показників.

«Якщо скорочення показників буде відзначено і в інших державах-членах ЄС, то це може привести до посилювання поставок в кінці цього року. У той час як племінне стадо скорочується, загальне поголів'я свиней в Польщі продовжує зростати, приблизно на 3% на рік. Хоча це пов'язано з попередньою стабілізацією поголів'я племінного стада, та збільшення імпорту живих свиней також зіграло важливу роль», — повідомляє сайт.

За 12 місяців, до лютого 2015 р., Польща імпортувала понад 4,4 млн поросят, що на 500 тис. голів більше, ніж роком раніше.

Виконано за допомогою Disqus