ФАО підтримає кооперацію виробників свинини

61
0
ФАО підтримає кооперацію виробників свинини
Motto.net.uaФАО підтримає кооперацію виробників свинини

Сільськогосподарська та продовольча організація ООН (ФАО) разом з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) реалізуватиме в Україні проект, націлений на консолідоване вирішення проблем у м’ясному секторі, повідомляє Асоціація свинарів України (АСУ).

Про основні напрямки роботи розповів економіст Інвестиційного департаменту ФАО Андрій Ярмак у ході VII Міжнародного конгресу «Прибуткове свинарство». Окрім інших питань, експерт акцентував увагу на кооперації.

«Ми говоримо про кооперацію не малих виробників свинини, так званих одноосібників, а потужних гравців свинарського ринку. Кооперативний підхід до переробки м’яса наразі дуже актуальний. Проект реалізуватиметься за безпосередньої участі ФАО та ЄБРР, а також Асоціації свинарів України. Тому, запрошую всіх, хто ще не долучився, до спільної роботи. Тільки консолідовано можна ефективно вирішувати нагальні питання галузі», — поділився експерт.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus