Жителі Баварії вимагають захистити бджіл

21 лютого 2019 92 0
Жителі Баварії вимагають захистити бджіл

У Баварії, Німеччина, за два тижні 1, 7 млн жителів підписали референдум з проханням врятувати бджіл. Йдеться про 18% населення регіону, яке рішуче закликає до сільськогосподарської революції. Про це повідомляє askanews.it.

Баварці закликають до сильних і дійсно рішучих дій для запобігання вимирання комах: досягти 20% землі, обробленої за екологічними критеріями до 2025 р. Частка таких земель має зрости до 2030 р. до 30%. Крім того, населення закликає перетворити 10% зелених територій у Баварії на квіткові луки та запланувати заходи з захисту від пестицидів заплановано для річок і озер.

Тепер Парламент Баварії повинен буде розібратися з цим проханням і матиме три місяці, щоб оцінити, що робити.

Щоб голосування відбулося потрібно було зібрати 1 млн підписів. Кількість громадян, що підтримують голосування більша майже удвічі, незважаючи на протидію потужної асоціації фермерів, які побоюються економічних наслідків від «про-апі» обороту.

Адже ситуація є дуже тривожною — популяція найбільш відомих видів комах зменшується з вражаючою швидкістю: в середньому ми говоримо про втрату 60% від загальної кількості.

Виконано за допомогою Disqus