Сєвєродонецький Азот вироблятиме рідкі добрива

238
0
Сєвєродонецький Азот вироблятиме рідкі добрива
SuperAgronom.com

Пріоритетним напрямом діяльності ПАТ «Сєверодонецьке об'єднання «Азот» на 2019 рік є монтаж установки з виробництва рідких азотних добрив (КАС). Установку планується розмістити в цеху з виробництва аміачної селітри до 27 грудня 2019 р. Про це повідомляє SuperAgronom.com з посиланням на golos.com.ua.

На підприємстві зазначають, що введення установки з виробництва КАС дасть змогу розширити асортимент продукції, котра випускається, задовольнити вимоги й очікування споживачів.

«КАС — новий вид азотних добрив, що складається з карбаміду (30%) і аміачної селітри (40%) в рідкому вигляді. Їхнє використання в сільському господарстві має переваги перед твердими добривами, оскільки вони мають вільну плинність, не злежуються. Сира погода і навіть дощ не чинять на них негативного впливу. Такі добрива не містять вільного аміаку, тому їх можна вносити поверхнево під оранку, культивацію або в рядки під час сівби», — йдеться в повідомленні.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus