Машиною року на SIMA 2019 визнали трактор Massey Ferguson 7719 S

1 березня 2019 290 0
Машиною року на SIMA 2019 визнали трактор Massey Ferguson 7719 S
masseyferguson.com

На міжнародній виставці SIMA 2019 у Франції трактор Massey Ferguson 7719 S потужністю 190 к.с. був визнаний «Машиною року 2019» і зайняв перше місце в категорії тракторів середньої потужності. Про це повідомляє Traktorist.ua з посиланням на прес-службу Massey Ferguson.

«Ця нагорода визнає нашу відданість у виготовленні сучасних, економічних і простих у використанні тракторів та технологій, які надають нашим клієнтам відчутні переваги. Я надзвичайно пишаюся всією командою в Бове, починаючи від підрозділів розробки та матеріально-технічного забезпечення до виробництва, маркетингу та клієнтської служби. Як команда, всі вони зробили свій внесок у цей чудовий успіх», — підкреслив віце-президент з продажів, маркетингу та управління продукцією Massey Ferguson в країнах з економікою, що розвивається, Франческо Кваранта.

Новий MF 7719 S, який є флагманом серії MF 7700 S, відповідає вимогам по контролю викидів Stage V і оснащений системою подальшого обробітку викидів. Вона розроблена для всього терміну служби трактора і не потребує ніяких інших змін у ньому.

«Ми в Massey Ferguson вирішили розробити систему, яка ніяким чином не впливає на роботу трактора та зберігає гарні показники рівня споживання палива», — зазначив Франческо Кваранта.

За його словами, завдяки відмінному співвідношенню потужності 190 к.с. і ваги 14 т, універсальний MF 7719 S задовольнить вимоги сучасних прогресивних фермерів.

MF 7719 S має безліч нових ефективних функцій, зокрема, сенсорний термінал Datatronic 5. Він не тільки здійснює управління трактором та має систему кермового керування MF Auto Guide, а також може включати повний комплект для точного землеробства.

Виконано за допомогою Disqus