Реклама
Полтавщина під покриттям Бізон-Тех. Відкриття сервісного центру

Полтавщина під покриттям Бізон-Тех. Відкриття сервісного центру

4 квітня 2019 283 0

На початку нового агросезону компанія «Бізон-Тех», яка входить до складу групи компаній BKW, подбала про аграріїв Полтавщини та відкрила сервісний центр Massey Ferguson в обласному центрі загальною площею 2500 м². Traktorist.ua не міг пропустити цього заходу й ділиться з вами нюансами його роботи та найцікавішим із цієї події, яка відбулася у Полтаві 22 березня.Відкриття сервісного центру планували в листопаді минулого року. Тоді ж, 7 листопада, в Тернополі «Бізон-Тех» відкрив перший дилерський центр.

«Чотири місяці пролетіли, як одна мить. Сьогодні я пишаюся тим, що ми відкриваємо другий сервісний центр саме в Полтаві, адже полтавські землі — одні з найродючіших в Україні. Саме тому своїм бізнесом ми хочемо повністю закрити потреби аграріїв у насінні, засобах захисту рослин, добривах та техніці», — під час відкриття звернувся до аграріїв співвласник групи компаній BKW Вадим Коверник.

Вадим Коверник, співвласник групи компаній BKW

Всі напрями в одному центрі

Дилерський центр «Бізон-Тех» в Полтаві об’єднав у собі всі напрями, якими займається компанія. Близько 800 м² займає офіс, в якому клієнтам можуть запропонувати насіння, засоби захисту рослин, добрива, а також оформити купівлю техніки. Близько 1700 м² відведено під виставковий майданчик техніки, ремонтну зону, відділ запчастин. У наявності в центрі є близько 90% запчастин, які потрібні для ремонту. Якщо знадобляться складові, яких немає на складі, то за 2-3 дня вони надійдуть із заводу.

«Також на території нашого центру є виставкова зала, в якій ми можемо провести навчання для наших працівників та операторів господарств. Для останніх обов’язково кожен рік проводимо та будемо проводити навчання. Трактори розвиваються, наприклад, оновлюється програмне забезпечення, тому ми розповідаємо про це працівникам наших клієнтів, підвищуємо їхню кваліфікацію», — розповідає заступник керівника департаменту сільгосптехніки «Бізон-Тех» у Полтавській області Роман Столяренко.На виставковому майданчику дилерського центру представлена майже вся лінійка техніки, яку пропонує «Бізон-Тех». До слова, серед представлених на відкритті центру тракторів і телескопічних навантажувачів Massey Ferguson майже 90% уже продано — вони чекають на відправлення до господарств. Роман Столяренко додає, що у компанії наявне ще й передзамовлення — комбайни та трактори Massey Ferguson.

«У наших планах розширювати лінійку, маю на увазі грунтообробну та посівну техніку, тому зараз знаходимося у перемовинах з постачальниками такого обладнання», — зазначає керівник відділу продажів Наталія Жильнікова.

«Сервіс наближає клієнта до продавця»

Великою перевагою цього дилерського центру є його сервісна частина. Тут готові здійснити весь спектр обслуговування. У спеціальних боксах забезпечено можливість виконати всі види робіт — від дрібних до крупновузлових.

«Сьогодні, окрім техніки, демонструємо наші сервісні автомобілі, щоб кожен зміг подивитися, чим ми оснащені. У нас найкраще сучасне обладнання, яке є далеко не у всіх компаній в Україні, котрі проводять сервісне обслуговування», — додає Наталія Жильнікова.За словами Романа Столяренка, сервісна служба прибуде на господарство протягом 2 годин, якщо техніку було придбано в компанії «Бізон-Тех». Якщо ж клієнт купував сільгосптехніку у сторонніх організацій, то екіпаж прибуде протягом 24 годин. Сервісна служба задіяна по всій Полтавській області. Нині працює 5 екіпажів, 3 з яких розташовуються ближче до Полтави, а 2 — ближче до Київської області.

За словами регіонального а менеджера Massey Ferguson корпорації AGCO Владислава Хвої, на ринку сільськогосподарської техніки дуже важлива безпосередня присутність сервісних центрів. Це максимально наближає клієнта до продавця.

«Відкриття нового сервісного центру на Полтавщині — це фундаментальна подія, яка не лише підтверджує статус компанії «Бізон-Тех» як серйозного гравця на ринку України, а й надає додаткові переваги наявним та потенційним клієнтам. Зі свого господарства, долаючи зовсім незначну відстань, можна приїхати до цього центру й безпосередньо поспілкуватися з тими людьми, які продають та обслуговують техніку», — наголосив Владислав Хвоя.

Владислав Хвоя, регіональний менеджер Massey Ferguson

Головне — люди

На відкритті дилерського центру ми зустріли знайомих аграріїв.

Механік Фермерського господарства «Златопіль» Анатолій Лихицький розповів, що напередодні відкриття придбали нового трактора Massey Ferguson 6713.

«Новий трактор, який ми придбали, вже працює в полі, закриває вологу. Будемо ще брати техніку Massey Ferguson, зараз чекаємо на поставку комбайна», — зазначає аграрій.

Головний інженер ВСК «Злагода» Вадим Слізько розповідає, що зараз ведуться перемовини з «Бізон-Тех» про купівлю трактора Massey Ferguson 6713.

«Хочемо 110-сильний трактор під просапну сівалку. МТЗ уже віджив своє, а тут умови хороші для тракториста. У МТЗ він може 8 годин відпрацювати і втомитися дуже, а в Massey Ferguson він 10 сидить, навіть не думаючи про те, щоб втомлюватися», — зазначає головний інженер.

Генеральний директор ПСП «Орач» Олег Бегмат, у якого ми були в АгроЕкспедиції ще в далекому 2013 р., говорить, що найголовнішою складовою нового сервісного центру є люди.

 Олег Бегмат, генеральний директор ПСП «Орач»

«Головне — не сам бокс, головне, що у цих боксах працюватимуть люди, справжні спеціалісти, які можуть швидко та якісно відремонтувати все, що потрібно. І це дуже добре для області, для товаровиробника, що відкривають такі центри. Адже з’являється здорова конкуренція, яка й на зниження цін може вплинути, і на акції різноманітні, що добре для клієнтів», — зазначає аграрій.

Перший пішов

Ще однією знаковою подією на відкритті дилерського центру стало вручення ключів від першого придбаного у Полтавській області трактора Massey Ferguson 7722 серії S.

«Така серія нещодавно вперше з’явилася на Полтавщині. Я впевнений, що ця потужна, високопродуктивна та надійна машина в хорошій комплектації буде справжнім надійним помічником у будь-якому господарстві», — говорить Роман Столяренко.

Роман Столяренко, заступник керівника департаменту сільгосптехніки «Бізон-Тех» у Полтавській області

Власником нового трактора стало фермерське господарство «Тихомиров», яке обробляє 350 га. За словами директора Тихомирова Андрія, господарство постійно розширюється і саме тому потрібна потужніша техніка. До речі, Massey Ferguson 7722S став першим імпортним трактором підприємства. Якщо не брати до уваги білоруські МТЗ, які зараз є основною робочою силою у фермерському господарстві «Тихомиров».

«Вибирали цей трактор, враховуючи привабливу ціну, сервіс, який зовсім поруч, за 80 км від нашого господарства. Massey Ferguson нам потрібен, щоб закрити увесь комплекс робіт — оранку, дискування, культивацію тощо. Я впевнений, що він справиться з цією роботою», — говорить аграрій.Потрапить трактор на господарство уже найближчим часом, Андрій Тихомиров запевняє, що на посівну якраз встигає.

«Сервісний центр у Полтаві має стати візитною карткою нашої роботи, ми впевнені у нашому персоналі. Весь фокус нашої уваги буде сконцентрований саме тут, і тому я хочу сказати, що ви завжди можете розраховувати на «Бізон-Тех»», — на завершення підсумував Вадим Коверник.

© Юрій Токмань, Kurkul.com, 2019

Виконано за допомогою Disqus
Реклама
Матеріали за темою