Молоко всіх ґатунків подешевшало

191
0
Молоко всіх ґатунків подешевшало
pixabay.com

У лютому не відбулося очікуваної стабілізації цін на молоко. Вартість молока всіх ґатунків знизилася. Про це повідомили в Асоціації виробників молока.

«Екстра ґатунок тепер дешевшає найменше — мінус 4 коп. за місяць — 11,07 грн/кг, з урахуванням ПДВ. Ціну на вищий ґатунок переробники опустили найбільше — мінус 25 коп. — до 9,40 грн/кг, перший ґатунок подешевшав на 11 коп. та коштував 9,14 грн/кг», — повідомила аналітик АВМ Яна Музиченко.

В переробників досі залишають достатні обсяги товару на складах, а стабілізація гривні не сприяє експорту. До того ж, всі страхують себе на період посту. Саме в цей період споживання молочних продуктів і відповідно продажу значно скорочуються.
 
Наразі ринок рухається за минулорічним сценарієм, коли зниження ціни відбувається в лютому-березні, але стабілізація і укріплення починається в липні місяці. Розрив поточних цін з минулим роком по всіх ґатунках складає близько -2,7%.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus