Майже 80% молочної продукції є фальсифікатом — фермер

81
0
Майже 80% молочної продукції є фальсифікатом — фермер
pixabay.com

Сьогодні майже 80% української молочної продукції — фальсифікат, і тільки 20% — натуральне. Найбільше фальсифікату серед масла і сметани. Повідомляє Pl.oblast.online.

Про рівень фальсифікованої продукції на молочному ринку України висловив свою думку фермер Володимир Слободян. Він додав, що найбільше фальсифікату серед продуктів, що мають великий відсоток жирності.

Володимир Слободян керує приватним сільськогосподарським підприємством, що спеціалізується на виробництві натуральних молочних продуктів, тож знається на справедливій ціні на молоко.

Він розповів, що собівартість молока на фермі, якщо це успішне господарство, становить від 6,6 до 12 грн. Господарі в середньому отримують 7-7,5 грн/л. При цьому реалізаційна ціна складає 10 грн. Отже, фермери заробляють 2-3 грн на самому молоці.

«Якщо говорити про молокопереробку, то 11 грн/л — це та ціна, по якій у тебе куплять продукт і ти не будеш рахувати втрати. Ну звичайно, якщо ви заміщаєте молочний жир пальмовим, розводите молоко, то і отримуєте надприбутки», — зазначив Володимир Слободян.

Сам він фальсифікацією не займається — каже, що то не його сценарій.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus