Фермери занепокоєні темпами збуту яблук

77
0
Фермери занепокоєні темпами збуту яблук

Садівники скаржаться, що з кожним днем реалізовувати яблуко стає все складніше навіть за мінімальними цінами. Про це повідомляє EastFruit.

Минулого тижня яблука з господарств відвантажувалися по 5-10 грн/кг, то на сьогоднішній день ціни вже озвучуються виробниками в межах 4-8 грн/кг в залежності від сорту та якості, що в середньому на 20% дешевше, ніж в кінці минулого робочого тижня.

Учасники ринку повідомляють, що великим оптом яблука вдається продавати не дорожче 4-5 грн/кг. Незважаючи на те, що багато фермерів погоджуються укладати контракти на таких умовах, кількість покупців не збільшується.

Яблуко преміум-якості вдається продавати не дорожче 6-8 грн/кг в основному в роздрібні мережі згідно з раніше укладеними договорами, при цьому рітейлери постійно намагаються знизити закупівельні ціни.

Сьогодні яблуко в Україні коштує в середньому на 60% дешевше, ніж в кінці березня 2018 р. При цьому більшість українських садівників впевнені, що ціни на яблука будуть знижуватися і далі, якщо не активізуються темпи збуту в цьому сегменті.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.

Выполнено с помощью Disqus