Відтепер метеопрогнози для аграріїв стали ще точнішими

12 квітня 2019 149 0
Відтепер метеопрогнози для аграріїв стали ще точнішими

Незалежний сервіс агропогоди Метео Фарм оновив функціонал. Відтепер відстежувати зміни погодних умов та дізнаватись точні метеопрогнози на полях стало ще зручніше.

З метою отримання достовірних даних, зміни погоди відтепер можливо відслідковувати не лише по областях, але в розрізі кожного району. Оновлена карта також містить інформацію про діапазон мінімальних та максимальних температур по кожній області України.

Для користувачів додатку Метео Фарм стала доступна нова функція — «Аналіз Поля». Відтепер, система автоматично вираховує суму активних та ефективних температур, опади, розу вітрів та гідротермічний коефіцієнт зволоження (ГТК) на конкретній ділянці за визначений проміжок часу. Така функція дає можливість отримувати більше корисних даних, краще аналізувати кліматичні зміни та ефективніше планувати польові роботи.

Нагадаємо, сервіс Метео Фарм має найбільшу в Україні мережу метеостанцій, до її складу нещодавно увійшло 65 нових точок, у підсумку їх кількість зросла до 200 штук. За словами розробників, вони й надалі працюватимуть над розширенням функціональних можливостей свого проекту. 

Виконано за допомогою Disqus