Суд дозволив німецьким коровам носити дзвіночки

14 квітня 2019 76 0
Суд дозволив німецьким коровам носити дзвіночки
atvbl.com

Корови можуть і надалі носити дзвіночки на шиї — попри скарги людей, яким заважає їхній звук. Таке рішення схвалив німецький суд. Повідомляє ВВС.

Сімейна пара з Хольцкірхена, що на північ від Мюнхена жалілась на звук дзвіночків на шиях корів.

У 2014 р. поле поруч з їх будинком орендувала жінка на ім'я Регіна Кіллер, яка облаштувала на ньому невелику молочну ферму.

Подружжя каже, що через звук дзвіночків вони постійно прокидаються посеред ночі, страждають на безсоння та депресію. Також вони жаліються на неприємний запах від ферми.

Вперше вони подали до суду на Регіну Кіллер ще п'ять років тому, проте суд їхній позов відхилив.

Попри ще один програш у суді, пара сказала, що й надалі відстоюватиме свою правоту і вже готує апеляцію.

Під час судового засідання адвокат позивачів увімкнув запис звуку, який лунав від дзвіночків корів.За його словами, гучність звуку у спальні пари часом досягає 70 децибелів. Втім, суд вирішив, що ці докази не надто переконливі.

Регіна Кіллер та її юристи пояснили, що дзвіночки потрібні на випадок, якщо корови губляться — завдяки звуку їх простіше знайти, особливо вночі.

На захист фермерки висловлювався, зокрема, і мер Хольцкірхена Олаф фон Льовіс.

«На кону те, чи можна вважати коров'ячі дзвіночки невід'ємною частиною сільського господарства в нашому регіоні. Інше питання в цьому контексті полягає в тому, наскільки розведення тварин слід розглядати як об'єктивну незручність», — зауважив він.

Виконано за допомогою Disqus