Фермери зможуть дізнатися актуальні ціни на с/г культури у Viber і Facebook

16 квітня 2019 1135 0
Фермери зможуть дізнатися актуальні ціни на с/г культури у Viber і Facebook
Kurkul.com

Із червня 2018 р. фермери мали можливість моніторити актуальні ціни на основні сільгоспкультури завдяки Telegram-боту Ambar Export BKW. За час його існування користувачі сформували більше 7 тис. запитів

Компанія «Амбар Експорт БКВ» вирішила задовольнити потребу в інформації ще більшої кількості аграріїв, тож днями презентувала аналогічні сервіси для агроринку ще в двох месенджерах Viber і Facebook Messenger.

За допомогою чат-ботів користувачі в декілька кліків отримають індикативні ціни на сільгосппродукцію в портах Одеси, Миколаєва та Бердянська.

Завдяки чат-ботам — віртуальним співрозмовникам, вбудованим у месенджери, — фермери легко і в будь-який час зможуть дізнатися закупівельні ціни на пшеницю, кукурудзу, ячмінь, горох та високоолеїновий соняшник. 

«Ідея таких чат-ботів для аграріїв виникла тому, що це дуже зручно. Особливо в умовах, коли доступ до якісного мобільного інтернету є далеко не в усіх куточках України. Користувачам більше не треба відвідувати будь-які сайти, перевіряти ціни, що актуальні на даний момент. Боти Ambar Export BKW в Telegram, Viber і Facebook Messenger доступні 24/7 і дозволяють швидко отримати потрібну інформацію на смартфоні чи планшеті навіть за слабкого з’єднання», — розповідає куратор проекту Єгор Дмитрієв.

За його словами, спеціалісти відділу закупівель компанії «Амбар Експорт БКВ» оперативно реагують на ринкові тенденції та актуалізують ціни в чат-ботах.

Для того щоб скористатися послугами, необхідно чат-боти додати в контакти в будь-якому зручному для користувача месенджері.

Робота з чат-ботом розпочинається із вводу команди /start та кнопки «Дізнатися ціну». Далі користувач обирає фільтри, за допомогою яких автоматично вираховується закупівельна ціна продукції, — регіон, культура, обсяг продажу. Для уточнення деталей користувач може зателефонувати регіональному менеджеру компанії «Амбар Експорт БКВ» або залишити заявку і прийняти зворотній дзвінок як тільки менеджер буде повідомлений про запит.

«Ми намагаємося бути максимально оперативними. Наші менеджери, як правило, відповідають протягом 15-20 хвилин після отримання запиту»,  — пояснює Єгор Дмитрієв.

Крім того, компанія «Амбар Експорт БКВ» запустила свій оновлений веб-сайт, де можна знайти необхідну інформацію про вимоги щодо закупівлі сільгосппродукції, умови співпраці та свіжі новини експортного ринку.

Виконано за допомогою Disqus