Три нові біогазові заводи будують на Хмельниччині

6 травня 2019 1004 0
Три нові біогазові заводи будують на Хмельниччині
vdalo.infoТри нові біогазові заводи будують на Хмельниччині

Трастовий фонд Фінляндії обрав два міста — Київ та Кам’янець-Подільський, де планується впровадити пілотні проекти з будівництва біогазових установок з відходів виробництва. Про це поідомляє Kurkul.com з посиланням на vdalo.info

Як заявили у прес-службі мерії Кам'янця-Подільського, в межах міста є два потужних переробних підприємства — ДП «Довжоцький спиртзавод» та ПАТ «Авіс», які мають відходи виробництва — барду та курячий послід, тому будівництво установок є доцільним.

Проект попередньо погоджений із Трастовим фондом Фінляндії і через отримання гранду на суму €300 тис. планується розробити проектно-кошторисну документацію. В подальшому, після тендеру, на території Кам’янця–Подільського буде збудовано три біогазові установки, які вироблятимуть біогаз насамперед із курячого посліду, і вже потім барди, намулу та інших відходів рослинництва. Для цього з 6 по 7 травня до міста завітають фахові спеціалісти з міста Гельсінкі аби обстежити ділянки виділені під будівництво.

Будівництво таких об’єктів дасть можливість додатково мати не лише 8 млн кубів біогазу, а насамперед є абсолютно нешкідливим для навколишнього середовища, екології та людей, резюмують у мерії.

Виконано за допомогою Disqus

+ 11° ... + 2°

Вітер

2.4м/с

Опади

0мм

Вологість

89%

Матеріали за темою