На Львівщині ціни на земельні ділянки виросли в 5 разів

9 червня 2015 89 0
На Львівщині ціни на земельні ділянки виросли в 5 разів
Latifundist.comНа Львівщині ціни на земельні ділянки виросли в 5 разів

На Львівщині під час земельного аукціону вартість оренди ділянки зросла в 5 разів, повідомляє прес-служба Головного управління Держгеокадастру у Львівській області.

На земельному аукціоні, що відбувся 5 червня у Львові, продано право оренди 4 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 164 га.

Стартовий розмір річної орендної плати цих ділянок становив 98,8 тис. грн, в результаті торгів ціна оренди зросла вдвічі – до 200,6 тис. грн. Найбільша динаміка вартості була зафіксована на земельну ділянку, розташовану на території Нововитківської сільської ради Радехівського району. У ході торгів вартість її річної оренди зросла в п’ять разів (з 12 до 59 тис. грн).

За результатами земельного аукціону переможці уклали середньострокові договори оренди земельних ділянок на 14 років. Всього, за період оренди земельних ділянок, до місцевих бюджетів надійде понад 2,8 млн грн.

«Земельні аукціони довели ефективність та виправданість витрат на їх організацію та проведення. Адже завдяки відкритій конкуренції збільшується ціна продажу прав оренди, прозорість у діяльності Держгеокадастру, залучаються додаткові кошти до місцевих бюджетів на користь громад», – зазначив в.о. начальника головного управління Держгеокадастру у Львівській області Степан Ярмус.

Виконано за допомогою Disqus