Дію спецрежиму ПДВ можна зберегти — думка

9 червня 2015 86 0
Дію спецрежиму ПДВ можна зберегти — думка
Latifundist.comДію спецрежиму ПДВ можна зберегти — думка

Дію спецрежиму з податку на додану вартість можна зберегти за рахунок обмеження кола реципієнтів цієї форми державної фінансової підтримки. Таку думку висловив завідувач відділом податково-бюджетної політики Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», к.е.н. Леонід Тулуш, говориться в повідомленні інституту.

На його думку, повна відміна дії спецрежиму ПДВ недоцільна, адже за відсутності інших інструментів державної фінансової підтримки розвитку аграрної галузі це може призвести до непередбачуваних наслідків.

«Економічні втрати держави від скасування спецрежиму ПДВ будуть значно переважати обсяги додаткових бюджетних надходжень», — вважає Леонід Тулуш.

Разом з тим, спеціальний режим стягнення ПДВ має бути вдосконалений шляхом обмеження кола його реципієнтів на основі науково-обгрунтованих критеріїв доступу до ресурсів даного виду державної фінансової підтримки.

«Застосування такого підходу дозволить, з одного боку, посилити регулючі властивості податкового механізму в сільському господарстві і мінімізувати непродуктивні бюджетні втрати. З іншого боку — зберегти державну фінансову підтримку в умовах посилення євроінтеграційних процесів для тих суб'єктів, діяльність яких відповідає державним пріоритетам розвитку аграрної галузі економіки», — підсумував Леонід Тулуш.

Виконано за допомогою Disqus