Реклама

Bednar нарощує продажі сільгосптехніки

23 травня 2019 92 0
Компактор Swifter SE
BednarКомпактор Swifter SE

«Компанія ЛАН» на початку польових робіт передала об'єднаній компанії CFG/Мрія чотири компактори Swifter SE 10000 виробництва Bednar. Про це в ексклюзивному повідомив керівник відділу продажів техніки «Компанії ЛАН» Назарій Вонс, передає Traktorist.ua.

Swifter SE 10000 — це причіпний передпосівний компактор з робочою шириною захвату 10,2 м, що дозволяє підготувати посівне ложе за один прохід навіть в грубій борозні. Цей агрегат оснащений системою складання в 3-х метрову транспортну ширину.

«Ці агрегати обладнані секціями з SB-лапами для підготовки ґрунту під посів і найкраще справляються з цим. Таких у конкурентів немає. Ці компактори вже встигли зарекомендувати себе. Окрім цього, вони мають привабливу для українських аграріїв ціну», — підкреслив Назарій Вонс.

За один прохід компактором Swifter SE 10000 можна виконати 8 операцій та отримати ідеальну підготовку ґрунту. Копіювання поверхні забезпечується завдяки системі кріплення секцій Wave-Flex.

«Агрегати чеського виробництва здатні надійно працювати в українських господарствах, якісно виконуючи поставлені завдання. Наразі компанія Bednar виробляє широкий асортимент агрегатів для українського ринку, які ефективно працюють у важких умовах та з високою продуктивністю», — повідомив комерційний директор Bednar в Україні Михайло Кришко.

Виконано за допомогою Disqus

Реклама