Реклама

АІС представить преміум-версію трактора Belarus на АГРО-2019

30 травня 2019 299 0
Трактор Belarus
АІСТрактор Belarus

Група компаній АІС, яка є офіційним дилером МТЗ, в рамках міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2019» вперше презентує ексклюзивну тюнінг-версію трактора Belarus-892 LUX-LPG. Про це повідомляє Traktorist.ua посиланням на прес-службу компанії.

Трактор Belarus-892 LUX-LPG укомплектований газобалонним обладнанням італійських виробників: електронний блок управління A.E.B, запірна арматура OMB і Tomasetto Achille Spa.

Також АІС першим в Україні встановив на трактор Belarus ГБО, що дозволить заощадити на пальному від 25% до 35%.

Belarus-892 LUX-LPG укомплектований підкапотним кондиціонером Konvekta, використання якого в поєднанні з тонуванням стекол дозволить підвищити комфорт і продуктивність роботи водія в спекотний літній сезон.

Камера заднього виду Prime-X з виносним монітором дозволить водію контролювати роботу задніх причіпних пристроїв без необхідності переривати роботу і залишати салон.

GPS трекер надає власнику змогу контролювати місцезнаходження трактора, а керівнику агрогосподарства оперативно стежити за ходом виконання польових робіт.

Також трактор Belarus-892 LUX-LPG оснащений додатковими LED-ліхтарями й аудіо системою Skylor.

На виставці «АГРО-2019» АІС пропонує оформити замовлення на презентовану версію Belarus-892 LUX-LPG і серійні варіанти всіх моделей тракторів Belarus за спеціальними ціновими умовами.

Виставка «АГРО-2019» пройде з 4 ​​по 7 червня 2019 р. в м Київ, НК «Експоцентр України», пр-т Академіка Глушкова, 1. Експозиція АІС буде працювати в зоні «Автотранспорт і Логістика».

Виконано за допомогою Disqus

Реклама
Матеріали за темою